Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Cristiano Ronaldo brez ovinkarjenja povedal, kaj ...

rb
rb
0 07.04.2023 08:50:33

Gradec slavi Tomija Horvata, neverjetni prizori že pred tekmo! To morate videti ... (video)

Slovenski reprezentant je Sturm popeljal v finale pokalnega tekmovanja.

Tomi Horvat nadaljuje s sijajnimi predstavami v dresu Sturma, 24-letni vezist iz Turnišča je dočakal še en veličasten trenutek v črno-beli opravi graške zasedbe. Na polfinalni pokalni tekmi proti Lasku na domači zelenici je bil mož odločitve. V 68. minuti je v imenitni kulisi pred 15.600 gledalci zadel za zmago z 1:0 in uvrstitev v finale, ki bo 30. aprila v Celovcu. Na nasprotni strani bo Rapid, ki je bil uspešnejši od Rieda.

Traumtor oziroma sanjski gol so si enotni mediji pri severnih sosedih. Otrok Mure je sprejel žogo ob desni stranski črti, nakar je navdušil v prepoznavnem slogu. 'Potegnil' je proti sredini in nato z levico s približno 22 metrov nameril v daljši kot, za evforijo na tribunah je zadel malo mrežico.

Na igrišču je bil do 86. minute, zelenico je kakopak zapustil ob stoječih ovacijah navijačev, pomemben delež k uspehu gostiteljev pa je prispeval tudi Jon Gorenc Stanković, ki je odigral ves dvoboj.

Sturm bo desetič igral v finalu, kakšno težo ima uspeh, pa so zelo nazorno razkrivali že neverjetni prizori pred tekmo. Navijači so svoje ljubljence na stadion pospremili v špalirju, klubski avtobus se je v gneči komaj premikal na prizorišče pomembnega spopada, ozračje je bilo zares fantastično.

Za ogled posnetka morate biti prijavljeni v Facebook, zadetek pa si lahko ogledate tudi TUKAJ