femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 06.03.2023 07:51:45

Utrgalo se mu je! Šeško v sedmih minutah do hat-ticka, poglejte si, kaj je naredil za piko na i! (video)

Benjamin Šeško je v pičlih sedmih minutah dosegel tri zadetke.

Benjamin Šeško je potrpežljivo čakal na svojo priložnost. Sredi lanskega novembra je v avstrijski ligi nazadnje na zelenici preživel vseh 90. minut, od takrat pa je dobil le malo priložnosti za dokazovanje, na številnih tekmah pa je obsedel na klopi za rezerve.

Konec minulega tedna se mu je končno odprlo, trenerju Matthiasu Jaisslu pa je jasno pokazal, da bi moral nanj še kako računati. Na tekmi z Rapidom je v igro vstopil na začetku drugega polčasa in pri rezultatu 1:1. Do 80. minute je vse kazalo, da bo to tudi končni rezultat, a je na sceno stopil Slovenec. Do 87. minute je dosegel tri zadetke, vrhunce tekme pa si lahko pogledate v spodnjem posnetku. Za pravo mojstrovino je poskrbel čisto za konec, ko je nasprotnem kazenskem prostoru preigral celotno obrambo in neusmiljeno zabil za 4:1. Njegov tretji zadetek si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 4:10 naprej.

Značke: šeško, salzburg