Kam je odšel Stanislav Štuhec? Svojci ga ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 06.02.2023 08:26:50

Sreča ali znanje?! Nora poteza Šporarja, ležal na tleh gol pa zabil z glavo! (video)

Andraž Šporar je potrdil zmago Panathinaikosa.

Po skoraj brezhibnem prvem delu sezone se je grški Panathinaikos znašel v prvi resni krizi. V četrtfinalu pokalnega tekmovanja jih je brez večjih težav izločil PAOK, med prvim in povratnim obračunom je zelene isti nasprotnik s 3:0 gladko odpihnil še na ligaškem srečanju. Panathinaikos je nato ostal praznih rok tudi na gostovanju pri Asterasu in se tako po dolgem času poslovil od prvega mesta. Ekipa iz spodnje polovice lestvice je minimalno zmago slavila z enim samim izstreljenim strelom v okvir vrat, spodrsljaj vodilnih pa je izkoristil AEK, ki se je vsaj začasno izstrelil na vrh prvenstvene lestvice.

Panathinaikos se je včeraj kljub vsemu vrnil na zmagovito pot. Po štirih tekmah brez zmage so zeleni slavili zmago nad PAS Lamio, v udarni enajsterici pa je tekmo začel le eden od slovenske falange pri grškem velikanu. Benjamin Verbič še vedno ni zacelil poškodbe, Andraž Šporar je tekmo začel na klopi, od prve minute pa je bil na zelenici Adam Gnezda Čerin. Za vodstvo Panathinaikosa je zadel novinec Laszlo Kleinheisler, a brez slovenskega pridiha vendarle ni šlo. Deset minut pred koncem rednega dela je v igro vstopil tudi Šporar, ki je globoko v sodnikovem dodatku uspel zelene popeljati do mirnejše prednosti in s tem potrdil novo zmago Panathinaikosa. Z novimi tremi točkami je klub iz Aten vsaj začasno znova skočil na vrh prvenstvene lestvice, saj je bila tekma med Atromitosom in AEK-jem odpovedana zaradi težav z dimenzijami golov.