Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 18.09.2022 14:30:11

Norišnicaaaa v Italiji! Kek se lahko veseli! Njegov varovanec na kolena spravil velikana! (video)

Slovenec junak velike zmage.

Na tekmi sedmega kroga italijanskega državnega prvenstva je Udinese, za katerega igrata dva slovenska reprezentanta, Jaka Bijol in Sandi Lovrić, gostil Inter, čigar kapetan je seveda nekdanji slovenski reprezentant Samir Handanović. Tekma se je končala s presenetljivo zmago črno-belih, ki so črno-modre ugnali s 3:1, potem ko so se že v peti minuti znašli v zaostanku z 0:1. Takrat je po sijajnem prostem strelu Inter v vodstvo popeljal Nicolo Barella.

Že do polčasa je Udinese izid izenačil, avtogol si je zabil Milan Škriniar. V drugem polčasu je klub iz Vidma naredil popoln preobrat. Avtor pa  Jaka Bijol. Po podaji Gerarda Deulofeuja iz kota je Slovenec z glavo premagal Samirja Handanovića in zabil svoj prvi gol za Udinese. Končni izid je v 93. minuti postavil nemški nogometaš Tolgan Arslan, ki je v 80. minuti zamenjal Sandija Lovrića.