Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 22.11.2021 21:31:24

Štulac z Empolijem v sodnikovem dodatku izgubil pri Veroni

Jurij Kodrun
Nogometaši v italijanski ligi danes dokončujejo 13. krog. V prvi današnji tekmi je Empoli Lea Štulca in Petra Stojanovića v gosteh klonil proti Veroni z 1:2. Zvečer bo še tekma Torino - Udinese.

Štulac je igral za Empoli do 75. minute, Stojanović je ostal na klopi. Dolgo je kazalo, da bodo gostje v dvoboju pred tekmo točkovno izenačenih ekip s sredine lestvice iztržili točko, saj je po vodilnem zadetku Antonina Baraka v 49. minuti izenačil Simone Romagnoli v 67. Izid 1:1 je ostal skoraj do konca, toda v sodnikovem dodatku je za domače zadel Adrien Tameze in zagotovil tri točke Veroni.

V preostalih tekmah tega kroga je Venezia brez poškodovanega Domna Črnigoja v gosteh premagala Bologno z 1:0, Salernitana z Vidom Belcem pa je izgubila proti Sampdorii z 0:2. Derbi Interja s Samirjem Handanovićem in Napolija se je končal z zmago prvega s 3:2.

Nogometaši Atalante z Josipom Iličićem pa so premagali Spezio s 5:2 in zadržali četrto mesto na lestvici.

Značke: nogomet, italija