Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 30.09.2021 21:26:01

SLOVENSKI REPREZENTANT zabil NIZOZEMSKEMU VELIKANU, a...

Slovenski nogometni reprezentant Jon Gorenc Stanković je v 2. krogu evropske lige s svojim Sturmonm v Gradcu gostil PSV. Čeprav se je Slovenec vpisal med strelce, pa je njegov klub doživel še drugi poraz, tokrat ga je nizozemski predstavnik ugnal s 4:1.

V skupini B je Gorenc Stanković z glavo zadel v 55. minuti, ko je zmanjšal zaostanek na 1:2. Malce pred njim je gol za goste dosegel Eran Zahavi, ki je na svoji 14. evropski tekmi v dresu PSV prispeval deseti gol, ob tem pa ima še štiri podaje. Derbi skupine med Realom Sociedadom in Monacom se je končal z 1:1. PSV in Monaco sta na vrhu skupine s po štirimi točkami.

V skupini D pa je igral še en slovenski reprezentant, Miha Zajc je s Fenerbahčejem gostil Olympiacos in izgubil z 0:3. Zajc je v igro vstopil v 70. minuti. Grki vodijo v skupini s šestimi točkami, drugi je Eintracht s štirimi, nove tri je slednji vpisal danes z zmago 1:0 v Antwerpnu.

Ob 21. uri je tekmo začel Ferencvaros Mihe Blažiča, ki v skupini G gosti Betis, dunajski Rapid pa v skupini H gostuje pri West Hamu.