Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

8 30.08.2021 07:40:52

BIZARNO! Ste videli, kakšen AVTOGOL je rešil OBLAKA in njegov Atletico? Do točke po tej katastrofi ... (video)

V španski nogometni ligi ni več stoodstotne ekipe. Zadnji, ki je oddal točki, je bil branilec naslova prvaka Atletico Madrid, ekipa slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka, ki je na domačem igrišču remizirala z zadnjim zmagovalcem evropske lige, Villarrealom, izid je bil 2:2.

Gosti so v 62. minuti prek Manuela Triguerosa povedli, le štiri minute pozneje je izenačil Luis Suarez, rumeni podmornici pa je v 74. minuti novo zagotovil Arnaut Danjuma, ko je bilo videti, da se bodo prve zmage v prvenstvu veselili gosti (na prvih dveh niso prejeli in ne dosegli gola), pa so v peti minuti sodniškega podaljška dosegli avtogol, nesrečnik je bil Aissa Mandi.

Atletico se je priključil petim ekipam s sedmimi točkami, to so Real Madrid, Sevilla, Valencia, Barcelona in Mallorca.

Barcelona je danes drugič zmagala, še drugič je točke vknjižila na domačem igrišču. Tokrat je z 2:1 premagala Getafe, vsi goli so padli v prvem polčasu.

Gostitelji so povedli že v drugi minuti, ko je podajo Jordija Albe izkoristil Sergi Roberto. Getafe je izenačil v 18. minuti, strelec gola je bil Sandro Ramirez, končni izid pa je v 30. minuti postavil Memphis Depay.

Osasuna je po preobratu s 3:2 v gosteh premagala Cadiz, prvo zmago v sezoni pa je vknjižil Rayo Valecano, ki je s 4:0 ugnal Granado. V prvih dveh krogih ni dosegel gola, prejel pa jih je toliko, kolikor jih je danes dal.

Značke: nogomet, španija