Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 16.04.2021 12:02:52

Ojoj, kaj je NAREDIL! Hrvati se norčujejo iz STOJANOVIĆA, poglejte si, kako se je 'boril' z dresom! (foto)

Jurij Kodrun
Petar Stojanović se je v četrtek z Dinamom poslovil od lige Europa. Tudi na povratni tekmi je bil boljši Villarreal.

Dinamo, hrvaški prvak, je prvo tekmo četrtfinala lige Europa v Zagrebu izgubil z 0:1, a je bil pred gostovanjem vseeno optimističen. Toda neupravičeno, Španci so bili spet boljši tekmec. To velja predvsem za prvi polčas, ki ga je Dinamo odigral, kot da bi branil vodstvo. Zato je bil kaznovan, domači so ob koncu prvega dela dosegli dva gola, po katerih je bil polfinalist praktično znan. Prvi gol je iz sumljivega položaja (stranski sodnik je celo dvignil zastavico zaradi nedovoljenega položaja, a se VAR z njim ni strinjal) v 36. minuti dosegel Paco Alcacer, v 43. minuti je mrežo zatresel še Gerard Moreno. Častni gol za Zagrebčane je bil v 74. minuti delo Mislava Oršića.

Od 62. minute je igral tudi Slovenec Petar Stojanović, ki pa je vsaj malce nasmejal soigralce. Ob vstopu v igro si je narobe oblekel dres in bil tako zaposlen s poslušanjem navodil pomočnika trenerja, da je napako opazil šele tik pred vstopom v igro. Dres si je hitro obrnil, kamera pa je vendarle ujela trenutek, ki je nasmejal Hrvaško.