14.03.2021 18:24:25

Se Mariboru KOLCA PO MILANIČU?!? Vijoličasti se MUČIJO, Milanič pa do NORE ZMAGE z ...

vszi

Darko Milanič juriša proti naslovu prvaka.

Na Slovaškem ne bi smelo biti dvomov glede tega, kdo bo letos državni prvak. Slovan iz Bratislave, ki brani naslov, pač ruši vse pred sabo. V zadnjem času igra v izjemni formi, o čemer priča dejstvo, da je četa Darka Milaniča na zadnjih treh tekmah zabila reci in piši 14 golov! Ob tem je zabeležila tudi tri prepričljive zmage: najprej je v gosteh s 5:0 odpravila Sered, potem je bila v derbiju lige s 3:1 boljša od DAC-a, danes je v gosteh še s kar 6:2 razbila Trenčin. Ob polčasu je bil rezultat še 2:2, potem je Slovan v drugem povsem razbil domačo zasedbo.

Za že četrto zaporedno zmago kluba nekdanjega trenerja Maribora sta se med strelce vpisala tudi Ezekiel Henty, svoj čas napadalec Gorice in Olimpije, ter slovenski nogometaš Alen Ožbolt. Slednji je v 89. minuti postavil končni izid srečanja, na katerem je od prve do zadnje minute igral tudi občasni reprezentant Kenan Bajrić.