Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

15 25.02.2021 07:15:14

Trener ATALANTE je brutalno PONIŽAL Josipa ILIČIĆA, nato pa mu je v obraz zabrusil: Naredi kaj, ne pa da ... (foto)

Španski Real Madrid je v zaključku le strl italijansko Atalanto Josipa Iličića in zmagal z 1:0 na prvi tekmi osmine finala nogometne lige prvakov.

Nogometaši iz Bergama so imeli namreč na zelenici večino dvoboja igralca manj po prestrogi izključitvi že v 17. minuti tekme. Takrat je sodnik Tobias Stieler izključil Rema Freulerja, ki naj bi Viniciusa oviral pri izraziti priložnosti za dosego zadetka, posredovanja v sobi za VAR pa kljub strogi odločitvi ni bilo.

Iličić je po napovedih tekmo začel na klopi, v igro je prišel v 56. minuti tekme, a je zelenico po le pol ure tudi zapustil. Vzrok pa ni bila poškodba. Gasperini je bil namreč besen na Iličića, ni bil zadovoljen z njegovo igro, med tekmo mu je kričal: "Dovolj pritoževanja, naredi nekaj!" Nekaj trenutkov za tem pa ga je 'kazensko' potegnil iz igre, Iličić pa je razočaran šel naravnost v slačilnico.