Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

2 28.01.2020 08:45:35

Šporar debitiral, toda to ni Slovaška! Pomagal do zadetka, nato pa je na sceno stopil sodnik in ... (video)

Slovenski reprezentančni napadalec je debitiral v dresu Sportinga.

Andraž Šporar je debitiral v dresu Sportinga, svojo prvo priložnost pa dočakal že v 15. tekme portugalskega prvenstva. Takrat je moral iz igre Luiz Phellype, ki se je poškodoval, na zelenici pa ga je zamenjal slovenski reprezentant. Ta se na tekmi sicer ni vpisal med strelce, hkrati pa spoznal eno veliko razliko v primerjavi z ligo, v kateri je igral do zdaj.

Sportingu je v 53. minuti pomagal do zadetka, a so sodniki s pomočjo VAR-a ugotovili, da je ravno Slovenec v tej akciji naredil prekršek v napadu. Zadetek so razveljavili, ostalo pa je pri izidu 0:0.

V 76. minuti je za veselje domačih navijačev poskrbel Cristian Borja, ki je dosegel edini zadetek na tekmi, hkrati pa poskrbel, da se je Slovenec na svojem debiju lahko veselil zmage.

Dogodek iz 53. minute si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 3:10 naprej.

Značke: šporar, sporting