Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

ba
ba
0 20.01.2020 22:38:24

BELLISSIMO, tako to počne VELEMOJSTER JOJO! Deseti gol ILIČIĆA, ki pa je kljub temu razočaran (video)

Slovenski reprezentant in soigralci so nepričakovano ostali praznih rok.

Nogometaši Atalante in Spala so odigrali zadnjo tekmo 20. kroga v serie A, postregla je s presenečenjem. Zasedba iz Bergama ni upravičila vloge favorita in je pred svojimi navijači ostala praznih rok, a kazalo je na drugačen scenarij. Gostitelji so namreč že v 16. minuti povedli, v polno je zadel Josip Iličić, ki se je odlično odzval po podaji Duvana Zapate z leve strani. V slogu velemojstrov je žogo na lahkoten način s petko preusmeril v mrežo za svoj 10. gol v dozdajšnjem delu prvenstva. Bellissimo, so ob tem zapisali mnogi italijanski spletni mediji in zdelo se je, da je edino vprašanje, s kako visoko razliko bo slavila domača ekipa?

Ampak to je bil račun brez nekdanjih soigralcev Jasmina Kurtića, ki so v drugem delu poskrbeli za preobrat, s četrto zmago so se znebili zadnjega mesta na lestvici. V razmaku šestih minut so zadeli dvakrat za končnih 1:2, v polno sta merila Andrea Petagna (54) in Mattia Valoti (60).