Medicinski strokovnjaki: Boris Johnson je izjemno ...

Prebolela okužbo s koronavirusom: Dolenjka je ...

Maja Geršak, Gašper Rifelj SR Njena.si

Gašper in Maja delila intimen videoposnetek

1 10.01.2020 06:31:04

Kakšna DRAMA! KAPETAN Jan OBLAK eden od velikih junakov ČUDEŽNEGA preobrata proti BARCELONI! (video)

Nogometaši madridskega Atletica s slovenskim vratarjem Janom Oblakom so v polfinalu španskega superpokala v Džedi v Savdovi Arabiji izločili Barcelono s 3:2 (0:0).

Za Atletico je v 46.minuti zadel Koke, ki je v igro vstopil v drugem polčasu. Le pet minut pozneje je izenačil Lionel Messi, ki je bil natančen še enkrat, a je analiza posnetka zadetek razveljavila, le malo kasneje pa je Barcelona povedla po golu Antoina Griezmanna (62.).

Atletico pa je v končnici zmogel preobrat. Najprej je izenačil Alvaro Morata (81.), zmago pa je Madridčanom zagotovil gol Angela Corree (86.).

V finalu se bo Atletico pomeril z mestnim tekmecem Realom, ki je že v sredo s 3:1 (2:0) ugnal Valencio.

Španski superpokal letos prvič igrajo na turnirju najboljše četverice. Pred tem sta se v superpokalu, tako kot v večini drugih držav, pomerila državni prvak in pokalni zmagovalec.

Značke: jan-oblak, atletico