Gruzijec peš bežal pred policisti

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

3 23.10.2019 18:05:18

Največji TALENT slovenskega NOGOMETA zablestel v LIGI PRVAKOV! Poglejte, kaj mu je uspelo!

Jurij Kodrun
Odličen dosežek velikega talenta slovenskega nogometa.

Benjamin Šeško velja za verjetno celo največjega talenta slovenskega nogometa. Poleti ga je za približno 3 milijone evrov od Domžal odkupil klub, ki je znan po tem, da fantastično dela z mladimi nogometaši, Red Bull Salzburg. Šele 16-letnega napadalca je avstrijski prvoligaš takoj posodil v drugo avstrijsko ligo, k svojem satelitskemu klubu Lieferingu, toda Šeško v tej sezoni igra tudi za mladinsko vrsto Red Bull Salzburga, in sicer v ligi prvakov!

V mladinski ligi prvakov je Šeško danes zablestel v polnem sijaju. Njegovo moštvo je v 3. krogu prišlo do svoje prve zmage (do danes so imeli na svojem kontu remi in poraz), to pa je storilo na naravnost veličasten način. Na domačem igrišču je s kar 7:2 padel italijanski velikan Napoli, ki ga je načel ravno - Benjamin Šeško. Talentirani Slovenec je zabil prva dva zadetka za Avstrijce, ki so se sicer v 7. minuti znašli v zaostanku, toda nato je Šeško v polno meril v 8. in 14. minuti in Salzburžane popeljal v vodstvo.

Ob dveh zadetkih je Šeško dodal še dve asistenci, za tretji in šesti gol Salzburga! Z dvema goloma in dvema asistencama je bil seveda prvi igralec dvoboja.