Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

1 20.10.2019 12:05:43

FANTAZIJA: Španci Oblaka dvigujejo v NEBO, poglejte si tole svetovno OBRAMBO! To je Oblak ... (video)

Jan Oblak
Jan Oblak je bil na tekmi z Valencio enkrat sicer premagan, a hkrati je s čudovito obrambo gostom preprečil zmago.

Jan Oblak je z Atleticom na Wandi Metropolitano gostil Valencio, dvoboj pa se je končal brez zmagovalca. Točko je gostom v 82. minuti s čudovito izvedenim prostim strelom zagotovil Daniel Parejo, slovenski vratar ni imel nobene možnosti.

A Daniel Parejo je z zelo nevarnim strelom poskusil tudi dve minuti kasneje, takrat pa je moral Oblak uporabiti vse svoje znanje, da je preprečil zadetek in zmago Valencie. Izjemno parado si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 1:10 naprej ...

Značke: oblak, atletico