Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Petar Grašo bo že drugič postal očka

0 22.09.2019 09:04:46

Slovenca izpeljala akcijo za učbenike: Bohar prodrl in podal, Živec SPEKTAKULARNO ZABIL! (video)

vszi
V najmočnejšem poljskem prvenstvu so ta konec tedna na sporedu tekme devetega kroga.

S pravo dramo, ki je zadovoljila nogometne sladokusce, pa sta postregla Slask in Zaglebie. Dvoboj se je končal z rezultatom 4:4, zelo pomembno vlogo v gostujoči ekipi pa so imeli trije slovenski nogometaši. Damjan Bohar, Saša Aleksander Živec in Rok Sirk so nastopili v začetni postavi Zaglebieja. Prva pa sta v 63. minuti uprizorila izjemno akcijo, v kateri je Bohar odlično prodrl in podal do Živca, ta pa je najprej z desnico iz igre vrgel svojega čuvaja, nato pa z levico neubrranljivo zadel za vodstvo gostov s 3:2.

Živec je zadel četrtič v sezoni in na tretji preizkušnji zapored, trenutno pa je tudi najboljši strelec Zaglebieja, v katerega je poleti prestopil iz ciprske Omonie.

Zaglebie prednosti ni uspel zadržati do konca, čeprav je po izenačenju na 3:3 povedel še enkrat, a so domačini do remija prišli z golom v zadnji minuti tekme.

Omenimo lahko, da je bil glavni junak srečanja v domači zasedbi bivši branilec Olimpije Dino Štiglec, ki je v 65. minuti iz prostega strela izenačil na 3:3, že prej pa je sredi prvega polčasa podal za prvi zadetek na srečanju.

Posnetke vseh zadetkov si lahko ogledate TUKAJ.