panter Svet24.si

FOTO: Panter taval in vstopil v sobo 15-letnega ...

karma Svet24.si

Za svetovni uspeh so izvedeli po telefonu

uvodna nakupovanje Svet24.si

Pozabite na modne smernice, poglejte raje v zvezde...

prijave Svet24.si

Kdo ve, kam gledajo slovenski inšpektorji?

profimedia-0251964445 Odkrito.si

Kako nevarne so industrijsko predelane maščobe?

Luka Basi 1 AZPTD 1 Njena.si

Tudi mama Luke Basija je pevka

vatroslav tijan Njena.si

Ljubezen na vasi: Vatroslav utrpel hudo nesrečo!

STA
STA
0 30.08.2019 14:17:04

Kar DVA slovenska derbija v ligi Europa in čustvena vrnitev Benjamina VERBIČA!

Profimedia
Evropska nogometna zveza (Uefa) je v Monaku izžrebala skupine evropske lige, v kateri bo nastopalo tudi devet slovenskih nogometašev. Tekmovanje se bo začelo 19. septembra, skupinski del se bo končal 12. decembra. Finale bo maja prihodnje leto v Gdansku.

Dinamo Kijev Benjamina Verbiča bo igral v skupini B skupaj s Koebenhavnom, Malmöjem in Luganom Domna Črnigoja.

CSKA Moskva Jake Bijola bo igral v skupini H, kjer bodo še krvnik Maribora Ludogorec, Espanyol in Ferencvaros Mihe Blažiča.

Apoel Nikozija Romana Bezjaka in Vida Belca bo igral v skupini A skupaj s petkratnim prvakom Sevillo, Qarabagom in Dudelangejem.

St. Etienne Roberta Berića bo v skupini I skupaj z Wolfsburgom, Gentom in Oleksandrijo.

Slovan Bratislava Andraža Šporarja in Kenana Bajrića pa bo igral v skupini K, kjer so še Besiktas, Braga in Wolverhampton.

V prejšnji sezoni je slavil Chelsea.


* Žreb evropske lige:
- skupina A: Sevilla, Apoel, Qarabag, Dudelange.
- skupina B: Dinamo Kijev, Koebenhavn, Malmö, Lugano.
- skupina C: Basel, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.
- skupina D: Sporting Lizbona, PSV Eindhoven, Rosenborg, Lask Linz.
- skupina E: Lazio, Celtic, Rennes, Cluj.
- skupina F: Arsenal, Eintracht Frankfurt, Standard Liege, Vitoria.
- skupina G: Porto, Young Boys, Feyenoord, Rangers.
- skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec, Espanyol, Ferencvaros.
- skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Etienne, Oleksandrija.
- skupina J: Roma, Borussia Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberger.
- skupina K: Besiktas, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.
- skupina L: Manchester United, Astana, Partizan, Alkmaar.

Članki iz rubrike