HELENA BLAGNE napoved singla Kar bopa bo (final edit) Njena.si

Kmetijo je zapustila Ksenija

0 19.08.2019 10:15:07

Se MARIBORU kolca po njem? Milijone vreden SLOVENSKI mladenič še naprej navdušuje v ITALIJI!

Jurij Kodrun
Mladi slovenski nogometaš Žan Celar je še na drugi pokalni tekmi v Italiji zadel v polno, uspešen je bil tudi Žan Majer, ki igra za Lecce.

Žan Celar se je v poletnem prestopnem roku iz Rome preselil v drugo italijansko ligo, natančneje v Cittadello, kjer si nabira prepotrebne minute v članskem nogometu.

Prvič je na polno zadel na prvi pokalni tekmi, trend pa je nadaljeval tudi v tretjem krogu, ko je njegova Cittadella gostila Carpi, za katerega igra tudi Enej Jelenič. Obračun se je končal šele po izvajanju enajstmetrovk, po podaljšku je bil izid 3:3. Nekdanji veliki up Maribora je v polno zadel v 70. minuti tekme za vodstvo Cittadelle z 2:1, ta pa je nato nesrečni gol prejela v 91. minuti. Carpi je v vodstvo v podaljšku s tretjim golom na tekmi popeljal Michele Vano, Federico Proia pa je v 118. minuti izenačil na 3:3. Celar je bil uspešen tudi pri izvajanju enajstmetrovk, Cittadella pa bo tekmo 4. kroga pokala odigrala decembra.

Do zmage in napredovanja je prišel tudi Lecce, ki je s 4:0 ugnal Salernitano, končni izid tekme je v 81. minuti postavil Žan Majer.