Polovica slovenskih zalog žlahtne kovine je v ...

slovenska policija Svet24.si

Gruzijec peš bežal pred policisti

10 14.08.2019 07:44:53

Še lani je zabijal za MARIBOR, zdaj pa je v ANGLIJI dočakal prve minute in poskrbel za IZJEMEN PODVIG!

Jan Mlakar je v Angliji dočakal svoje prve minute.

Če je moral na svoj prvi nastop v 2. angleški ligi za sloviti QPR na začetku sezone počakati, pa je svoje minute v Angliji Jan Mlakar okusil v angleškem ligaškem pokalu. Njegov QPR, kamor ga je posodil Brighton, je igral z Bristol Cityjem, prav tako s klubom iz druge lige.

Tekma je bila izjemno razburljiva, po rednem delu se je končala s 3:3, Mlakar pa je v igro vstopil v 60. minuti. O zmagovalcu so odločale enajstmetrovke, slovenskemu napadalcu, ki je še lani tresel za Maribor, pa se niso zatresla kolena, uspešno je opravil svojo nalogo in QPR-ju pomagal do naslednjega kroga tega tekmovanja.

Značke: jan-mlakar, qpr