Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 24.07.2019 07:43:38

Kakšen MANEVER! Vid BELEC najprej z VELIKO napako in PREKRŠKOM, ki pa je pomenil NAGRADO! (video)

V torek so bile odigrane prve tekme 2. kroga kvalifikacij za ligo prvakov.

Med drugim sta se pomerila Sutjeska, ki je v prvem krogu senzacionalno izločila Slovan Bratislavo in Andraža Šporarja, ter cipski APOEL, za katerega igrata Roman Bezjak in vratar Vid Belec.

Prav slednji je bil med glavnimi akterji dogajanja na igrišču. Izkazal se je z nekaj odličnimi posredovanji, pa tudi z veliko napako v drugem polčasu. v 67. minuti je namreč slabo ujel žogo, kar je izkoristil Milutin Osmajić in je sam stekel proti praznemu golu, a se je Belec hitro pobral in vrnil ter nogometaša Sutjeske zaustavil s prekrškom. Domačini so imeli tako enajstmetrovko za izenačenje, a je Belca po strela Stefana Nikolića rešila vratnica.

Apoel se tako z gostovanja vrača s pomembno zmago 1:0. Potezo Vida Belca si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 4:25 naprej.

Značke: vid-belec, apoel