Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 22.04.2019 20:58:44

FENOMENALNI Iličić! Jojo je spet ČARAL, Atalanta pa tudi po njegovi zaslugi v igri še bližje NOREMU DOSEŽKU (video)

V serie A je nocoj potekala ena tekma, na kateri je spet zablestel Josip Iličić.

Njegova Atalanta je tokrat v gosteh na tekmi 33. kroga pri Napoliju prišla do nove pomembne zmage, s katero so se Jojo in soigralci še bolj vpletli v igro za uvrstitev na mesta lestvice, ki vodijo v ligo prvakov, v tekmovanje, o katerem se sline cedijo vsakemu nogometašu.

S to veliko zmago (2:1) je Atalanta skočila na peto mesto in je točkovno izenačena z Milanom na četrtem mestu, na zadnjem mestu, ki vodi v ligo prvakov.
Slovenski nogometaš je bil eden ključnih mož svojega moštva. V igro je sicer vstopil šele v drugem polčasu, natančneje v 54. minuti. Takrat je Atalanta igrala v zaostanku, z 1:0 je Napoli dobil prvi polčas. A nato je na sceno stopil tudi Iličić, ki je tlakoval pot do popolnega preobrata za vse tri točke.

S soigralci so le 13 minut po njegovem vstopu v igro proslavljali izenačujoči zadetek, ki ga je dosegel Duvan Zapata, za popoln izkupiček pa je nato v 80. minuti poskrbel Mario Pašalić.  Prav pri tem zadetku pa je sodeloval tudi Slovenec.