Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

ue
ue
2 06.04.2019 22:42:44

Barca slavi! Jan OBLAK BLESTEL in delal čudeže, a za IZJEMNO PREDSTAVO ni bil poplačan! (video)

V Barceloni slavijo zmago nad Atleticom in s tem verjetno tudi že naslov španskega prvaka.

Še sedem krogov morata odigrati Barca in Atletico, toda pa današnji medsebojni tekmi je prvenstvo bržkone odločeno. Osem točk prednosti, kolikor jih je imela pred to tekmo, je Barcelona povišala na 11, kar je skoraj gotovo neulovljiva razlika.

Katalonci so zasluženo prišli do zmage, saj so bili vso tekmo boljši tekmec in imeli veliko priložnosti, Atletico pa je hujšega poraza rešil fenomenalni Jan Oblak. Slovenska hobotnica v vratih Madridčanov je spravljala v obup igralce Barcelone, ko je po vrsti ustavljala njihove poskuse.

V 28. minuti je prodrl v kazenski prostor Philippe Coutinho, toda Oblak je preprečil zadetek, istemu nogometašu pa strel ubranil še v sodnikovem podaljšku prvega polčasa. V 63. minuti je sam pred njega prišel Luis Suarez, toda strel v levi kot je Oblak ubranil. Že v naslednji minuti je ustavil strel Lea Messija, ko so navijači že videli žogo v mreži. Z odlično obrambo se je izkazal tudi v 70. minuti, ko je preprečil slavje Malcomu.

V 85. minuti pa je le klonil, nemočen je bil ob izrednem strelu Suareza z robe kazenskega prostora, le dobro minuto pozneje pa je na 2:0 povišal Messi s še eno svojih mojstrovin, Oblak je bil spet brez moči.