Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

4 03.03.2019 12:20:07

Vombergar se je VRNIL! Nekdanji nogometaš Olimpije debitiral v dresu Ufe, toda ...

Andres Vombergar je debitiral v dresu Ufe.

Ufa je že odigrala nedeljsko tekmo 18. kroga elitne ruske lige, svoj debi pa je dočakal nekdanji nogometaš Olimpije Andres Vombergar. Njegov prestop v Rusijo se je vlekel kar nekaj časa, ko je tik pred koncem zimskega prestopnega roka Ufa tudi uradno potrdila prestop, je mnoge zanimalo, kaj ima za pokazati.

A debi se ni končal ravno po njegovih željah. Na svoji prvi tekmi v Rusiji je v igro vstopil šele v 86. minuti in pri rezultatu z 1:1. Petkrat se je dotaknil žoge, nobena od njegovih štirih podaj ni bila uspešna, da bi bilo vse skupaj še huje, so domači nogometaši v 94. minuti prejeli zadetek, Dinamo iz Moskve pa je na koncu slavil z 2:1.

Za Ufo, ki trenutno zaseda predzadnje mesto na prvenstveni lestvici, je celotno tekmo odigral Bojan Jokić, v statistiko pa se je vpisal z rumenim kartonom.

Značke: vombergar, ufa