Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Skromna, a čista hiška doživlja pravljično ...

0 10.12.2018 13:59:25

Avstrijci NAVDUŠENI nad RAJKOM REPOM! Saj ne boste verjeli, kako opisujejo njegove igre

Nekdanji član Celja, Maribora in Mure blesti pri severnih sosedih.

V Avstriji so bile ob koncu tedna na sporedu tekme 17. prvenstvenega kroga, med igralci, ki so ga zaznamovali pa je bil znova Rajko Rep. Njegov Hartberg se je pred svojimi navijači z Innsbruckom razšel z izidom 2:2, nekdanji član Celja, Maribora in Mure je dosegel oba gola za gostitelje. V polno je zadel v peti minuti, ko je bil uspešen z bele točke, v 39. minuti je zadel za vodstvo svoje ekipe z 2:1.

Osemindvajsetletni vezist je v dozdajšnjem delu prvenstva dosegel šest golov, prav tako je prispeval šest podaj, celotno jesen je v odlični formi. To razkrivajo tudi pohvale v avstrijskih medijih, njegovo igro denimo opisujejo tudi kot ‘Rep and Roll’ ...

Sicer pa je imela tekma v Hartbergu močan slovenski pridih. V dresu Innsbrucka je bil od prve do zadnje minute na igrišču Zlatko Dedić, ki je igral s kapetanskim trakom na roki in podal za prvi zadetek, ki ga je dosegel dvakratni strelec Daniele Gabriele, v drugem delu je igral tudi Patrik Eler.

Hartberg je pred zadnjo letošnjo preizkušnjo na sedmem mestu na lestvici, Innsbruck je deseti.