Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

4 02.08.2018 21:26:25

Šporar RUŠI vse pred seboj! Eksplozija nekdanjega zvezdnika Olimpije v manj kot DVEH minutah!

Andraž Šporar na začetku letošnje sezone igra v fantastični formi.

Nekdanji napadalec ljubljanske Olimpije je po ponesrečenih epizodah v švicarskemu Baslu in nemški Arminii Bielefeld na Slovaškem naposled obudil sijajno strelsko formo, ki jo je kazal v zeleno-belem dresu zmajev. Že spomladi je po prihodu k Slovanu iz Bratislave namignil na prebujenje, ko je na 16 tekmah v prvenstvu in pokalu dosegel 6 golov. Poleti pa je dokončno eksplodiral.

Štiriindvajsetletnik je na včerajšnji povratni tekmi 2. kroga kvalifikacij lige Europa svoj izjemen strelski učinek na začetku nove sezone povišal na kar osem golov na vsega šestih odigranih tekmah (dveh prvenstvenih in štirih evropskih)! Sinoči je na domači revanši proti malteškemu Balzanu zabil dva, in sicer v 70. in 71. minuti za vodstvo Slovana s 3:0. Bilo je ravno prav za napredovanje v naslednji krog, kajti po golu gostov za končnih 3:1 so Slovaki napredovali s skupnih 4:3. Njihova naslednja ovira pa bo dunajski Rapid.