3 24.05.2018 08:36:59

Uf, kaj so spregledali PETRU STOJANOVIĆU, navijači Hajduka BESNIJO (video)

Cropix
Nekdanji član Maribora se veseli dvojne krone.

Pri južnih sosedih se je zgodilo sklepno dejanje sezone, v finalu pokalnega tekmovanja sta se udarila večna rivala Dinamo in Hajduk. V Vinkovcih so pred 8208 gledalci z 1:0 zmagali Zagrebčani, ki se tako veselijo dvojne krone, edini gol je v 10. minuti nadaljevanja po napaki Grka Savvasa dosegel Maro Gavranović.

Petar Stojanović je pri zmagovalcih odigral vso tekmo, vpleten pa je bil tudi v dogodek, ki bo še nekaj časa dvigal prah. Veliko prahu! V 28. minuti je namreč v kazenskem prostoru nepravilno oviral Adama Gyurcsa, vendar sodnik Mario Zebec ni pokazal na belo točko, povrhu je napadalca dalmatinskega ponosa kaznoval z rumenim kartonom zaradi domnevnega simuliranja.

To je razburilo navijače Hajduka in od tega trenutka naprej se je na tribunah dogajalo marsikaj. Takšnih in drugačnih incidentov ni manjkalo, nadaljevali so se tudi po tekmi. Pravzaprav se je začel pravi kaos: pripadniki Torcide so se zapletli v obračun z varnostniki, poškodovan je bil tudi vsaj en policist ...