31.07.2017 08:18:47

Ni Vombergarja, ni panike! Nov 'slovenski' gol v argentinski drugi ligi, in to za sladko zmago (video)

vszi

V drugi argentinski ligi še vedno padajo "slovenski" zadetki.

Čeprav je Andres Vombergar zapustil Los Andes in se preselil v Olimpijo, v drugi argentinski ligi še vedno vihra tudi slovenska zastava. Nosi jo Javier Grbec, nogometaš, ki je pred leti igral tudi v Sloveniji, torej domovini svojih predhodnikov. Zdaj je član argentinskega drugoligaškega kluba Brown De Adrogue, nase pa je vnovič opozoril pretekli konec tedna na tekmi proti Independiente Rivadavii.

Domači so slavili z 1:0, toda gledalci so morali na edini gol kar dolgo čakati. Padel je namreč v 80. minuti oziroma devetnajst minut po tem, ko je Grbec v igro prišel s klopi. Tekmečevega vratarja je premagal s strelom z glavo.

Za nekdanjega nogometaša Drave in Aluminija je bil to četrti gol v sezoni, s čemer je tretji najboljši strelec svojega kluba.