Ekipa
STA
STA
15. 12. 2016 · 10:19
09. 08. 2017 · 10:02
Deli članek:

Oblak prestal operacijo in se tik po njej že javil oboževalcem (foto)

Prvi vratar slovenske nogometne reprezentance in Atletica Madrida Jan Oblak je v Londonu uspešno prestal artroskopsko operacijo poškodovane rame.

Oblak si je poškodoval levo ramo na ponedeljkovi tekmi primere division proti Villarrealu (0:3), zaradi poškodbe naj bi bil z igrišč odsoten tri do štiri mesece.

Oblaka so operirali v bolnišnici King Edward VII., operacija Bankartove lezije je bila po besedah zdravnikov uspešna.

Slovenskega nogometaša je operiral specialist za artroskopske operacije rame, Andrew Wallace, ki je pred časom z artroskopijo pomagal tudi vratarju Arsenala, Petru Čechu. Slednji je bil po operaciji nazaj med vratnicama po devetih tednih.

Kot že rečeno, Oblaka zdaj čaka nekaj mesecev počitka, tik po operaciji pa se je oglasil že oglasil prek enega od družabnih omrežij in poleg zgornje fotografije v treh različnih jezikih sporočil: "Hvala vsem za sporočila podpore!"

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se