Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Alya: 'Vsi pravijo Alya kdaj bo otroček'

0 30.11.2016 21:51:52

Hud udarec za Hajduk: Pušnik in njegovi varovanci razočarali navijače

Marijan Pušnik
M24/Grega Wernig
Pokalni mestni obračun v dalmatinski prestolnici se je razpletel, kot so pričakovali le redki.

Znani so polfinalisti hrvaškega pokalnega tekmovanja, med njimi pa ni nogometašev Hajduka. Marijan Pušnik in njegovi varovanci so si privoščili hud spodrsljaj v mestnem obračunu, Split je na svojem stadionu po podaljških skoraj senzacionalno slavil z 2:1. Zasedba s Poljuda je bila sicer na pragu napredovanja in vodila vse do druge minute sodniškega dodatka, ko so gostitelji, ki so v prvenstvu na dnu lestvice, izenačili na 1:1. Odločilni trenutek dvoboja se je zgodil v 106. minuti, za presenečenje je zadel Ivan Pešić.

Po pričakovanjih se je med štiri najboljše ekipe uvrstil Dinamo, ki je bil v Zaprešiću z 1:0 boljši od Interja. Petra Stojanovića ni bilo v kadru, trener modrih Ivajlo Petev je javnost osupnil z zelo mlado ekipo, toda "otroški vrtec" je upravičil pričakovanja. Osijek je bil z 1:0 uspešnejši od Slaven Belupa, že v torek je Rijeka z Matjažem Kekom na klopi prepričljivo opravila z Lokomotivo.