17.04.2016 16:35:42

Po soočenju z navijači je Iličić slednje navdušil z mojstrovino (video)

Med tednom so zaradi skromnih rezultatov nezadovoljni navijači Fiorentine obiskali trening vijoličastih, v nedeljo jih je navdušil - Josip Iličić.

Josip Iličić je znova udaril! Najboljši strelec Fiorentine v tej sezoni se je na tekmi s Sassuolom v 57. minuti veselil še svojega trinajstega gola v sezoni, z njim je minuto po zadetku gostov domače spet povedel v vodstvo (2:1). Ampak v primeru njegovega tokratnega zadetka je statistika še najmanj pomembna, precej večjo težo ima posnetek res imenitne poteze slovenskega virtuoza.

Iličić je vratarja Sassuola premagal s strelom iz voleja, in to z roba kazenskega prostora. Njegova izvedba je bila popolna; žoga sicer res ni zletela v zgornji kot gola Sassuola, a zadetek zaradi tega ni nič manj veličasten. Predvsem pa je takšen, da si ga res splača ogledati – v priloženem posnetku.