15.12.2015 23:03:36

Luka Kranjc zgolj opazoval, kako je Hrvat navdušil Italijo (video)

vszi

Slovenski branilec Luka Krajnc ni uspel preprečiti poraza Cagliarija na gostovanju pri velikanu Interju.

V italijanskem pokalu sta se pomerila tudi Inter in Cagliari, to je bil obračun pretendenta za prvaka in kluba, ki resno cilja na preboj iz druge v prvo ligo. A čeprav se oba borita za vrh, je bila tokrat na igrišču vendarle vidna razlika, o kateri priča že ligaški položaj obeh klubov. Inter je namreč na San Siru gladko slavil zmago, čeprav je igralo kar nekaj rezervistov, je slavil s 3:0. Samir Handanović je tokrat sedel na klopi Interja, je pa zato za goste igral Luka Krajnc.

Mladi branilec je na igrišču kultnega milanskega stadiona preživel vseh 90 minut, kar pomeni, da je bil priča tudi zadetku, ki ga je v 71. minuti zabil Marcelo Brozović. Hrvaški vezist je navdušil italijansko javnost, nekdanji član Dinama iz Zagreba se je namreč podpisal pod imeniten zadetek, ki je vsekakor vreden vašega ogleda. Poleg Brozovića sta zadetka za nerazzurre dosegla tudi Rodrigo Palacio v 24. in Ivan Perišić v 81. minuti. Pokalno napredovanje v četrtfinale sta torej Interju priigrala kar dva Hrvata.