Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

gv
0 12.09.2015 17:32:15

Kampl debitiral s porazom

Kevin Kampl je po 1661 dneh spet oblekel dres Bayerja, njegov debi pa je pokvaril novinec med elito.

Kevin Kampl je po več kot štirih letih in pol spet oblekel dres Bayerja iz Leverkusna, a prvič v bundesligi. Edini nastop v članski konkurenci tega moštva je vknjižil februarja 2011 v pokalu Uefa, ko se je Bayer pomeril z Metalistom.

A vse to je že zgodovina, Kampl je danes upal na zmago, dobil pa vse prej kot to. Njegov Bayer je moral namreč priznati premoč lanskemu drugoligašu, za nameček na domačem terenu. Darmstadt je slavil z 1:0, Kampl pa je v igro vstopil v drugem polčasu.

Poraza domačega moštva ni mogel preprečiti niti mehiški zvezdnik in nekdanji napadalec Manchester Uniteda ter Reala. Javier Hernandez je v igro vstopil skupaj s slovenskim reprezentantom, njun debi pa je pokvaril Aytac Sulu, ki je v 8. minuti obračuna dosegel edini zadetek na srečanju.