Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Jan Oblak po koncu tekme na robu solz! Kapetan ...

Ljubezen na vasi: To so kandidatke Jožefa ...

jan oblak cristiano ronaldo Ekipa24.si

Cristiano Ronaldo brez ovinkarjenja povedal, kaj ...

1 27.06.2024 08:33:14

Bo tudi proti Sloveniji tako?! Cristiano Ronaldo norel proti Gruziji, glejte, kaj ga je vrglo s tira (video)

Portugalska se je že pred tekmo z Gruzijo uvrstila v osmino finala evropskega prvenstva, kjer se bo pomerila s Slovenijo.

Slovenski ljubitelji nogometa že komaj čakajo na zgodovinski obračun osmine finala s Portugalsko, ki bo na sporedu v ponedeljek, 1. julija ob 21. uri. Kljub temu, da so bili naslednji tekmeci že pred zadnjo tekmo skupinskega dela uvrščeni v izločilne boje, pa močno odmeva njihov poraz z Gruzijo, ki si je po zmagi z 2:0 prav tako zagotovila mesto med najboljših 16 reprezentanc. Vse prej kot prijeten večer pa je doživljal Cristiano Ronaldo, ki se je najprej jezil na sodnika. Ta je po mnenju velikega zvezdnika v 28. minuti spregledal očitno enajstmetrovko, ko ga je tekmec v kazenskem prostoru vlekel za dres. Prav tako je bil vse prej kot vesel v 66. minuti tekme, ko je zapustil zelenico, kar je pospremil z brco v bidona ob igrišču in pomenljivim mrmranjem v brado.

Verjetno se spomnite, da se tudi njegovo edino gostovanje v Sloveniji marca letos ni izšlo po njegovih željah ...