Vrnitev največjega slovenskega tajkuna: v Izraelu...

Skrivnost drugega polčasa: vlada Roberta Goloba s...

Skrivni načrt za vrnitev Harryja

slovenija navijača Ekipa24.si

Uf, s kakšnim napevom so slovenski navijači med ...

0 02.06.2024 17:50:22

Žan Celar se slovenski reprezentanci ne bo pridružil najboljše volje! Na zadnji tekmi je ...

Nogometaši Servetta so švicarski pokalni prvaki, potem ko so v finalu v Bernu po enajstmetrovkah premagali Lugano slovenskega reprezentanta Žana Celarja. Po rednem delu in podaljških je bilo 0:0, pri enajstmetrovkah pa je Servette slavil z 9:8.

Za Servette je to skupno osma pokalna lovorika, prva po več kot 20 letih, Lugano, pri katerem je Celar igral do 56. minute, pa ostaja pri štirih pokalih, zadnjega je osvojil v sezoni 2021/22.

Celar je tako končal sezono, v kateri si je Lugano z drugim mestom v državnem prvenstvu priigral kvalifikacije za ligo prvakov. V kratkem bo odšel na Brdo pri Kranju, kjer se bo soigralcem pridružil na pripravah za evropsko prvenstvo, ki bo med 14. junijem in 14. julijem v Nemčiji.

Značke: nogomet, švica, pokal