Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 12.11.2021 11:56:21

Takšnega KEKA ne poznamo! Slovenski selektor je bil BESEN NA SODNIKE: Po tekmi sem ga ...

Martin Metelko
Matjaž Kek je bil po tekmi jezen na delivce pravice.

Slovenska reprezentanca je sinoči remizirala na Slovaškem. Končalo se je z 2:2, Slovenci so dvakrat povedli, Slovaki obakrat ulovili zaostanek. Obračun v Trnavi je bil sicer dokaj kontroverzen, VAR je enkrat razveljavil enajstmetrovko Slovaške, drugič jo je dodelil, hkrati je v 57. minuti rdeči karton dobil Miha Blažič. Enajstmetrovko bi po mnenju številnih morala v prvem delu dobiti tudi Slovenija, po igri z roko Slovaka v svojem kazenskem prostoru, vendar je piščalka glavnega delivca pravice ostala nema.

Matjaž Kek je bil po tekmi jezen na sodnika. Po zadnjem sodnikovem žvižgu je odšel do njega in z njim debatiral. Na novinarski konferenci je potem pojasnil, kaj mu je imel za povedati. "Bila je samo ena barva na igrišču. Treba je sicer še analizirati vse skupaj, a kaznovani smo bili za določene stvari. V prvem polčasu enajstmetrovka, ki jo je VAR potem razveljavil, a rumeni karton je ostal. Potem v drugem polčasu enajstmetrovka plus rumeni, posledično rdeč karton, čeprav je bila dvignjena zastavica za prepovedani položaj, nogometaš v prepovedanem položaju pa je vplival na igro. Pred tem mogoče celo prekršek nad Iličićem. VAR se v prvem polčasu ni oglasil ob njihovi roki. Skratka, škoda, da smo tako hitro ostali brez igralca, z neodločenim rezultatom, kajti potem je bilo težko igrati. Sama tekma je bila odprta do konca. Sodnika sem pa po tekmi pozdravil, se mu zahvalil in mu zaželel vse dobro v nadaljevanju kariere, kaj boš storil drugega, saj ne pomaga nič," je dejal Kek, ki sicer ni znan kot strokovnjak, ki bi udrihal po delivcih pravice. A tokrat se ni mogel zadržati ...