Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

ue
0 09.10.2021 08:08:50

PRIZOR, ki pove vse o odnosu selektorja in zvezdnika Slovenije! Ko je KEK ZAMENJAL ILIČIĆA, se je zgodilo TOLE! (foto)

Martin Metelko
Slovenija je v sedmem krogu kvalifikacij za SP 2022 v gosteh s 4:0 premagala Malto.

Pomembno vlogo k zmagi je prispeval Josip Iličić, ki je dvoboj - kljub nekaterim ugibanjem zaradi vadbe po posebnem programu na petkovem treningu - začel v prvi postavi. Igral je do 71. minute, ko ga je selektor Matjaž Kek zamenjal in namesto njega na igrišče poslal Luko Zahovića.

Se še spomnite menjave kmalu po začetku drugega polčasa na prejšnji tekmi s Hrvaško v Splitu? Takrat je mimika njegovega telesa pa je takrat izdajala, da ni ravno najbolj zadovoljen. Brez koraka proti klopi in brez pogleda proti njej je odšel naravnost proti tako imenovanemu tunelu, tudi po tekmi so bila ugibanja o odnosu s selektorjem.

Pa v petek? Ko je bil zamenjan, se je Iličić na poti z igrišča prisrčno objel s Kekom, oba sta imela na obrazih širok nasmeh. Očitno je torej, da je med njma vse v redu in da je bila splitska reakcija zgolj posledica frustracij zaradi slabe predstave.