Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 16.06.2021 09:11:56

Za poraz Madžarske kriv JANŠA?! Slovenci NE POZABLJAJO, poglejte si, kaj so naredili premierju! (foto)

Portugalska je na uvodni tekmi evropskega prvenstva prepričljivo ugnala Madžarsko.

Portugalci so v soboto upravičili vlogo favorita in v Budimpešti premagali domačo izbrano vrsto. Madžari so klonili s 3:0, bili v precej podrejenem položaju, večino tekme pa vseeno zelo uspešno odbijali napade gostov. No, to se je spremenilo v 84. minuti, ko je domačo mrežo načel Guerreiro, osem minut kasneje pa je bil po zaslugi dveh zadetkov Cristiana Ronalda izid na semaforju že 3:0.

Madžarom je v zaključku tekme popustila zbranost, na družbenih omrežjih pa se je med Slovenci razširila šala, ki bo očitno še lep čas preganjala predsednika vlade Janeza Janšo. Slednji je še pred uradno razglasitvijo zmagovalca na ameriških volitvah taboru Donalda Trumpa čestital za odličen rezultat na volitvah, ki je moral kasneje priznati zmago Joeju Bidnu. Tokrat je za zmago čestital Madžarski, ki pa je na koncu prav tako izgubila. Seveda gre zgolj za šalo, hkrati pa je to še en dokaz, da uporabniki spleta in družbenih omrežij ne pozabljajo.