Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

4 19.11.2019 09:24:08

KONEC JE! Dino HOTIĆ je zapečatil svojo REPREZENTANČNO izbiro in TAKO prvič zaigral za BIH! (video)

Grega Wernig
Nogometaš Maribora je dočakal svoje prve minute v dresu reprezentance BiH.

Dino Hotić je v preteklih tednih dvignil ogromno prahu, ko je izkazal veliko željo, da bi namesto za Slovenijo zaigral za reprezentanco Bosne in Hercegovine. Vezist Maribora namreč ni nikoli dobil prave priložnosti in vpoklica v slovensko reprezentanco, zato je bil kar malo razočaran in odločil se je, da bo nastopil za domovino svojih staršev.

Takoj ko mu je Fifa prižgala zeleno luč za menjavo nogometnega reprezentanta, mu je Robert Prosinečki tudi namenil prvi vpoklic za oktobrski tekmi kvalifikacij za EP. Hotić takrat ni zaigral, zato so mnogi v Sloveniji upali, da bi se vendarle uspel zgoditi zasuk. Dokler Hotić namreč ni zbral prvih minut v BiH, bi se lahko zgodilo, da bi vendarle zaigral za Slovenijo.

A to ne bo več mogoče. Prosinečki ga je namreč v ogenj na tekmi z Liechtensteinom poslal v drugem polčasu, Hotić je tako odigral svojih prvih 45 minut uradne reprezentančne tekme in prisostvoval zmagi s 3:0.

Značke: dino-hotić, bih