Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 07.09.2018 14:41:48

Bale vse bolj vroč: S tem zadetkom je na noge spravil Valižane, zagotovo boste ponosni tudi navijači Reala (video)

Gareth Bale je blestel v dresu Walesa.

Gareth Bale se je po odhodu Cristiana Ronalda v dresu Reala znašel kot riba v vodi, še naprej pa navdušuje v reprezentančnem dresu, kjer tako ali tako ni imel nikoli težav. Zvezdnik Reala je v četrtek blestel na tekmi z Irsko, Walesu je pomagal do visoke zmage s 4:1. Še posebej atraktiven je bil njegov zadetek, s katerim je poskrbel za vodstvo z 2:0, v 55. minuti je s podajo lepo zaposlil Connorja Robertsa, ki je povišal na 4:0. Končnih 4:1 je sredi drugega polčasa postavil Irec Shaun Williams.

Značke: wales, bale