Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

2 24.01.2018 10:30:21

Simultanka napadalca, ki je TARČA OLIMPIJE: Mojstrski zadetek in priigrana enajstmetrovka ob SANJSKEM PREOBRATU (video)

vszi
Odlična predstava nogometaša, ki je v igri za prestop v Olimpijo.

V Maroku že nekaj dni poteka reprezentančni turnir, na katerem barve svojih zastav branijo le nogometaši, ki igrajo v domačih klubih. Na tekmovanju sodeluje tudi Nigerija, ki je včeraj s 3:1 premagala Ekvatorialno Gvinejo in si priigrala nastop v četrtfinalu, v katerem se bo bržčas pomerila s Kongom oziroma Angolo.

Eden od junakov tokratne zmage orlov je bil tudi Anthony Okpotu, ki je v igri za prestop v Olimpijo. Napadalec kluba Lobi Stars je bil ponujen zmajem, ti se resno zanimajo zanj, a se za zdaj še niso odločili, ali ga bodo kupili ali ne. Toda morda se bodo zdaj dokončno odločili za korak v to smer, potem ko je napadalec blestel na zadnji tekmi rednega dela.

Ekvatorialna Gvineja je sicer povedla, toda potem je bil prav Okpotu mož preobrata. V 58. minuti je 23-letnik z glavo mojstrsko izenačil, nato je bil v 83. minuti nad njem storjen še prekršek za enajstmetrovko, iz katere je Nigerija zabila zadnji in torej odločilni zadetek.