14.11.2016 10:53:46

Saj ni res, pa je: Džeko tekmecu slekel hlačke (video)

Zvezdnik reprezentance Bosne in Hercegovine je moral v Pireju predčasno z igrišča.

Reprezentanca BiH je bila v nadvse pomembnem kvalifikacijskem obračunu v Pireju na pragu zmage, toda naposled so se morali Mehmed Baždarević in njegovi izbranci zadovoljiti s točko, Grki so se izvlekli v zadnjih sekundah. V 95. minuti je Georgios Tzavellas z 18 metrov sijajno zadel za končnih 1:1 in poskrbel za navdušenje gostiteljev ter obup gostov, ki so v zadnjih desetih minutah igrali brez Edina Džeke. Izjemni napadalec si je po enem izmed dvobojev prislužil izključitev. Potem ko ga je domači branilec spravil na tla, se je začelo takšno in drugačno prerivanje, ravsanje, ob katerem je zvezdnik Rome povsem izgubil živce in tekmecu nič več in nič manj slekel hlačke! Da, prav ste prebrali. Prislužil si je drugi rumeni karton in predčasni odhod z igrišča, s čimer se dolgo ni mogel pomiriti.

"Neupravičen sem dobil rdeči karton. Brez veze. Samo jaz sem bil na tleh," se je po tekmi odzval "bosanski diamant", ki jeze ni mogel skriti: "Počutim se, kot bi izgubili s 3:0. Ne le, da si gostitelji niso zaslužili točke, izgubili bi morali s 4:0. Ampak gremo naprej, Grkom hvala za negostoljubje, komaj jih čakam v Zenici."