db
db
15.11.2015 14:40:54

V srbski slačilnici skoraj zapele pesti

Med polčasom petkove prijateljske tekme med Češko in Srbijo sta se sporekla Aleksandar Mitrović in Nenad Tomović.

Češka je v petek gladko ugnala Srbijo (4:1), "švejki" so povedli v 17. minuti z zadetkom Tomaša Šivoka. Pri tem je srbska obramba na čelu z vratarjem Vladimirjem Stojkovićem reagirala slabo, kar je pustilo neljube posledice tudi na vzdušju v ekipi.

Med polčasom je namreč Aleksandar Mitrović obtožil Nenada Tomovića, da je krivec za zadetek, česar igralec Fiorentine ni sprejel z navdušenjem. Igralca sta bila tik pred pretepom, ki sta ga preprečila kapetan Branislav Ivanović in selektor Radovan Ćurčić, poročajo Novosti.

V nadaljevanju sta oba "petelina" kazala znake nervoze, Tomović je zakrivil tudi enajstmetrovko za drugi gol Čehov.