Šturm, za katerega sta se zelo resno zanimala tudi Maribor in Olimpija, je postal tretja okrepitev aktualnih pokalnih prvakov Slovenije. Krilni napadalec, ki je bil lani s 13 zadetki tretji najboljši strelec Prve lige Telemach in po Svitu Sešlarju (10 zadetkov, 11 asistenc) statistično najuspešnejši slovenski nogometaš (13 zadetkov, 6 asistenc), je bil nazadnje član Domžal.
V mlajših selekcijah je igral za Tolmin, se preselil k švicarskemu Chiassu, za katerega pa nikoli ni zaigral, saj je najprej s statusom posojenega nogometaša igral za Mendrisio in Tolmin, ob vrnitvi v Slovenijo pa oblekel dres Bilj. Po odlični sezoni v 2. SNL (22 tekem, 13 zadetkov) je sledil prestop v Maribor, kjer je v sezoni 2021/22 za vijolične zaigral na 30 tekmah.
Celjani so danes predstavili še eno napadalno okrepitev, in sicer Franka Kovačevića, pred njim je prišel tudi Gašper Vodeb, po izteku pogodb pa so se poslovili Klemen Nemanič, Nino Kouter, Inigo Eguaras in Edmilson.