19.08.2024 07:09:14

Green Dragonsi udarili v svojem slogu, med tekmo s Celjem Rijeki poslali jasno sporočilo (foto)

Martin Metelko

Navijači Olimpije z mislimi že pri naslednji evropski tekmi.

Olimpija je kljub drugemu remiju v nizu v slovenski ligi ostala na čelu prvenstvene razpredelnice. V nedeljo zvečer se je v Stožicah pomerila s Celjem, dvoboj pa se je končal brez zmagovalca (2:2).

Srečanje si je v živo ogledalo nekaj več kot 3000 gledalcev, tretjino od tega je bilo najzvestejših navijačev Olimpije. Green Dragonsi so poskrbeli za navijaško vzdušje in ogrevali tudi ostale gledalce, z mislimi pa so tudi že pri naslednji preizkušnji.

Olimpija se bo v četrtek ob 20. uri na prvi tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za konferenčno ligo v gosteh pomerila z Rijeko, Green Dragonsi pa so naslednjim tekmecem zmajev poslali jasno sporočilo. "Šugavo Rijeko" je pisalo na transparentu, ki so ga med tekmo s Celjem razvili na svoji tribuni.

Povratni dvoboj bo na sporedu teden dni kasneje v Stožicah, in sicer ob 19. uri.