18.02.2024 06:30:49

Novinec v dresu Olimpije s tema izjemnima zadetkoma poslal sporočilo Celju (video)

Martin Metelko

Po zmagi Olimpije nad Radomljami je zablestel novinec v dresu Ljubljančanov.

Hrvaški nogometaš Antonio Marin je bil nedvomno najodmevnejša okrepitev Olimpije v zimskem prestopnem roku. Da gre za dodano vrednost Olimpije je dokazal na tekmi z Radomljami, na kateri so Ljubljančani prišli do zmage s 3:1, Marin pa se je podpisal pod dva zadetka.

Najprej je v polno zadel v 28. minuti tekme, ko je Nemanja Motika odvzel žogo Vidu Kodermanu, prodrl z desne strani v kazenski prostor, žogo oddal do Marina, ta pa je z natančnim strelom podvojil prednost gostov. Hrvaški napadalec pa se je med strelce vpisal tudi v 2. polčasu, ko sta z Motiko izigrala domačo obrambo. Na koncu je Marin zaobšel vratarja in zadel kar močno z desne strani kazenskega prostora.