Zdaj vemo: Janša je lagal, Snežič je financer SDS

S tem znanim Slovencem je bil na tribunah ujet ...

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 25.11.2023 19:34:26

Sprva so trpeli, a se prebudili! Olimpija do nove zmage in zdaj Celju diha za ovratnik!

Nogometaši Olimpije so v zaostali tekmi tretjega kroga v gosteh z 0:2 premagali Radomlje.

Na drugi tekmi prestavljenega tretjega kroga Prve lige so nogometaši Olimpije v Domžalah z 0:2 premagali Radomlje in se vodilnemu Celju približali na dve točki zaostanka. Zmaji v prvem polčasu niso blesteli, saj si niso pripravili kakšnih resnih priložnosti, celo nevarnejši so bili domačini.

A v nadaljevanju se je to spremenilo, varovanci Zorana Zeljkovića so se prebudili in v obdobju od 62. do 66. minute odločili tekmo. Najprej je veliko napako domače obrambe izkoristil Nemanja Motika, ki je žogo poslal v prazno mrežo in dosegel četrti gol v sezoni. Štiri minute kasneje pa je udaril še prvi strelec lige Rui Pedro, ki se je odlično znašel po dobrem predložku rojaka Jorgeja Silve. V zaključku tekme so Ljubljančani sicer ostali z igralcem manj na zelenici, po grobem drsečem štartu je bil izključen David Sualehe, vendar zadnje nalete Radomelj je uspešno ustavil Denis Pintol, ki še naprej blesti v vratih Olimpije.