Slovenska pevka in režiser na skrivaj stopila ...

slovenija 3 Ekipa24.si

V stilu! Slovenski nogometaši so navdušili s ...

0 21.07.2023 06:58:46

To je nor zadetek, ki je Mariboru prinesel napredovanje proti Birkirkari (video)

Drago Wernig - TAKA
Z odličnim finišem, ki je sledil katastrofalnemu večjemu delu tekme, so Mariborčani le uspeli streti odpor žilave Birkirkare in na Malti slaviti z 2:1, s čimer so si priigrali nadaljevanje evropske poti v drugem krogu kvalifikacij za konferenčno ligo, kjer jih čaka luksemburški Differdange.

Mariborčani so malteškega tekmeca strli v zadnjih desetih minutah tekme, ko je izenačujoči zadetek dosegel Arnel Jakuović, nato pa je za vijoličasto olajšanje poskrbel Xhuliano Skuka. Ta je nerodnemu Coppoli pobegnil po desni strani, prišel v kazenski prostor tekmeca, obšel vratarja Birkirkare Zapytkowskega in zabil zmagoviti gol. Tik pred koncem tekme, v šesti minuti sodnikovega podaljška, je imel sicer nerodni Coppola izjemno priložnost za izenačenje in za podaljšanje drame, a se je na mariborsko srečo odzval v slogu branilca in žogo poslal v – avt.

Zmagoviti zadetek Maribora si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 4:05 naprej.

Značke: maribor, birkirkara