Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Ljubezen na vasi: To so kandidatke Jožefa ...

Cristiano Ronaldo brez ovinkarjenja povedal, kaj ...

1 18.07.2022 08:15:19

Uh, kako je Rieri odleglo! Zadnji žebelj v krsto Mure zabil debitant, reakcija trenerja pa ... (video)

Olimpija je z zmago začela novo sezono prve lige Telemach.

Olimpija je uspešno začela z novo sezono prve lige Telemach in v Stožicah, ki so bile zaradi grehov iz preteklosti zaprte za javnost, z 2:0 premagala Muro.

V 73. minuti so imeli Ljubljančani na voljo prosti strel. Z desne strani je s kakšnih 20 metrov žogo pred vrata podal Mario Kvesić, v kazenskem prostoru pa je neodločnost Murinih branilcev izkoristil Đorđe Crnomarković in zadel z glavo.

V sodnikovem dodatku je padel drugi zadetek na tekmi. Po protinapadu je najprej meril Almedin Ziljkič, njegov poskus je Obradović še ubranil, odbitek pa je v mrežo "pospravil" novinec Samuel Pedro, ki je v igro vstopil v 58. minuti namesto Aldairja.

Trenerju Albertu Rieri je močno odleglo, nenazadnje si bo le z zmagami pridobil zaupanje navijačev Olimpije, ki ga niso sprejeli najbolje. Seveda je za to krivo vodstvo kluba, ki je z nekaterimi nenavadnimi odločitvami razjezilo lastne navijače, čas bo pokazal, ali so se zmotili ali ne.