Arso izdal oranžno opozorilo: prihajajo ...

Je Georgea Reevesa ubil Superman?

goran dragic 22 mm Ekipa24.si

Nič ne bo z združitvijo Dončića in Dragića v ...

6 23.06.2022 07:12:14

Zasluženo: Olimpija pokazala zobe, mojstrovina tlakovala pot do zmage nad srbskim prvoligašem! (video)

Za zmaji je prvi v trojčku obračunov, ki jih bodo odigrali v okviru desetdnevnih priprav na Gorenjskem. Četa Roberta Prosinečkega je zasluženo vknjižila drugo zmago v tem pripravljalnem obdobju, srbski prvoligaš je bil večji del srečanja v podrejenem položaju, a v središču pozornosti še vedno ostaja zatišje na področju okrepitev. Še najbližje se je včeraj zdel novi nogometaš na položaju, ki v zmajevem gnezdu niti slučajno ne predstavlja prioritete.

Olimpija se je na tretji tekmi v tem pripravljalnem obdobju pomerila s srbskim prvoligašem TSC Bačka Topola in zmagala z 2:0. Od prve minute so začeli Vidovšek, Ratnik, Milović, Van Bruggen, Krefl, Doffo, Elšnik, Kvesić, Aldair, Nukić in Prtajin. Ta je v začetku drugega polčasa z lepim udarcem z roba kazenskega prostora zmaje popeljal v vodstvo, Prosinečki je v nadaljevanju v igro poslal še Pintola, Crnomarkovića, Lasickasa, Karamatića, Baskero, Slavička, Pilja, Špeharja, Gavrića, Sešlarja in Talla. Rezervist Crnomarković je v sodnikovem dodatku z glavo po podaji iz kota postavil končni rezultat.

Zmaji so bili boljši nasprotnik, izkazal se je predvsem novinec Augustin Doffo, medtem je Vidovšek svojo mrežo znova ohranil nedotaknjeno. Prve minute v dresu Olimpije je dočakal tudi litovski reprezentant Justas Lasickas.

Oba zadetka na tekmi si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 1:13:15 in 1:50:00 naprej.

Značke: olimpija, bačka