Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

1 23.01.2022 07:50:29

Olimpija se muči, Maribor pa premagal udeleženca končnice EVROPSKEGA TEKMOVANJA!

Grega Wernig
Maribor je na pripravljalni tekmi v turški bazi premagal udeleženca končnice konferenčne lige.

Nogometaši Maribora so od tega tedna na pripravah v Turčiji, kjer so v soboto odigrali tudi prvo pripravljalno tekmo. V Beleku so se pomerili z udeležencem osmine finala letošnje sezone konferenčne lige, avstrijski Lask pa je moral slovenskemu prvoligašu priznati premoč z 1:2.

Maribor je v 32. minuti povedel po zaslugi Nemanje Mitrovića, ki je zadel po podaji iz kota Marka Alvirja, na začetku drugega polčasa so Avstrijci povedli, v 67. minuti pa je za končnih 2:1 z atraktivnim zadetkom poskrbel Mirko Mutavčić.

NK MARIBOR: Jug (46' Bergsen), Milec (60' Mutavčić), Mitrović (60' Klampfer), Watson (60' Uskoković), Sikošek (60' Koderman), Makoumbou (60' Gorenak), Repas (60' Ivanović), Alvir (55' Antolin), Šturm (60' Žugelj), Mudrinski (46' Nikolić, 60' Sellouki), Sirk (60' Vipotnik). Klop: Bergsen, Mutavčić, Klampfer, Uskoković, Koderman, Antolin, Gorenak, Sellouki, Žugelj, Ivanović, Vipotnik, Nikolić. Trener: Radovan Karanović.

Olimpija končno v polno, a še zmeraj brez zmage
V soboto so pripravljalno tekmo odigrali tudi nogometaši Olimpije, ki pa še čakajo na prvo zmago. Po dveh porazih s hrvaškima tekmecema so se tokrat v Umagu pomerili z madžarskim Haladasom in prav tako klonili. Madžari so bili tokrat boljši s 3:2, Ljubljančani pa so v nasprotju s prejšnjima dvema preizkušnjama vsaj zatresli mrežo tekmeca.

Olimpija: Banić, Ratnik, Korun, Delamea Mlinar, Andrejašič, Kapun, Mudražija, Kvesić, Špehar, Aldair, Tall.
V 67. minuti drugega polčasa so v igro prišli tudi: Mauricio, Boakye, Milović, Pavlović, Baskera, Ziljkić, Sešlar in Nukić.

Značke: maribor, prva-liga